Obrněný Mercedes G63 AMG Inkas plný luxusu

8.5.2019  |  Auto-moto  |  Autor: rocky

 

Mercedes-Benz G63 AMG je jedním z nejsilnějších robustních a luxusních off-roadů na trhu. Představte si, že se najdou i tací zákazníci, kterým to nestačí a potřebují své pohodlí ještě zlepšit a být pod dostatečnou ochranou. Ano, tehdy zajdou do společnosti Inkas a navrhnou si svůj vůz přesně podle svých představ.

Nová limuzína založená na G63 AMG vyčnívá z davu díky svým jedinečným vnějším vylepšením, ale rovněž různými VIP interiérovými prvky. Tak se z tohoto auta stává jedno z nejlépe vybavených obrněných vozidel na současném trhu.

 

 

Nový lak v matné černé barvě atraktivně modernizuje styl této "lodě". Celá vnější plocha auta včetně oken byla obrněná, a tak poskytuje ochranu i před kulkami různých ráží. Kromě toho byl spodek auta navržen tak, aby odolal detonaci dvojice granátů. Ve výbavě jsou zahrnuty i kamery, které poskytují výhled z celého obvodu auta.

V interiéru byly využity nejluxusnější materiály, které jsou na trhu k dispozici včetně exotických kůží a zakřiveného dřeva, z jakých vyrábí doplňky například Rolls-Royce nebo Aston Martin.

Mercedes je dále vybaven inovativním osvětlovacím systémem v čalounění stropu, které se skládá z barevných LED diod schopných zobrazit různé animace, kde záleží na zvoleném režimu - od business módu až po různá romantická témata. Sedačky byly navrženy a vyrobeny na míru; nachází se v nich masážní systém, mají vestavěné vyhřívání / ochlazování a jsou vyrobeny z luxusní kůže.

Co si myslíte, je toto auto kýč, nebo vás naopak zaujalo a posunulo hranice luxusu ještě výše?