24karátový iPhone 6 od NavJack Aphrodite

9.5.2019  |  Mobily  |  Autor: rocky

 

Společnost NavJack Aphrodite se specializuje na luxusní výrobky vyráběné převážně řemeslně a spolupracuje se Swarovski Gemstones. Právě teď máte možnost vidět, že i nová luxusní věc může být ještě více vylepšená. Nevěříte? Podívejte se na tento skvostný iPhone 6 a iPhone 6 Plus-Luxe Collection.

Jak je hned na první pohled vidět, jedná se o 24karátové pozlacení celého těla dvou nových typů smartphonů od Applu, a to iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Skvělý design je originální díky pěknému vzoru uhlíkových vláken na zadní straně krytu, který vytváří perfektní texturu. Kromě toho jsou všechny pokované části chráněné nanovrstvou proti poškrábání a oxidaci.

 

 

Pokud máte pocit, že ani toto není dostatečný luxus, tak se podívejte na NavJack Aphrodite Swarovski Zirconia. Apple logo má 5,6 karátů na iPhonu 6 a 8,3 karátů na iPhonu 6 Plus. Tyto hračky jsou dodávány v okrasné krabičce z uhlíkových vláken aerospace-grade, aby se podtrhl dokonalý vzhled a aby působily přepychovým dojmem.

Cena ještě není známa, ale určitě nebude nižší než u jiných zlatých iPhonů, které dosud vyšly. Líbí se vám jejich design?