10 superluxusních aut, která vám zvýší tep

19.5.2019  |  Auto-moto  |  Autor: Em

Možná nikdy nebudeme mít možnost řídit tyhle vozy, ale určitě každý z nás snil o tom, že alespoň jednou v životě usedneme za volant a pustíme motor na plné otáčky. Zapomeňte na praktické věci jako je palivová účinnost nebo hodnota nákladů. Když se bavíme o těchto 10 superautech, jde o sílu, rychlost, luxus a neotřepaný styl. Navíc takové superauto má auru nadřazenosti už jen díky svému vznešenému jménu. A tohle navíc nejsou jen jednoduché vozy, které patří pod značku „superauta“. Tohle jsou nejlepší z nejlepších, nejúžasnější auta na světě!

Výrobci těchto sexy, elegantních vozů, jsou známí i mezi automobilovými neznaly. Lamborgini, BMW, Porsche, Mazzeratti, Mercedes, McLaren a další jsou jednoduše značky, které pravděpodobně nenajdete na sekundárním trhu se slevou. Tyto společnosti mají talent na vytváření honosných a designových vozů s důrazem na umělecké technologie.

Asi nejpřesnější definice pro tyhle superbouráky je definuje jako vozy, které jsou téměř výhradně zaměřeny na výkon bez ohledu na prostor nebo náklady. Aby se auto zařadilo na tento lukrativní list, nestačí mu jen udržovat si určitou úroveň stylu, kvality a třídy, ale musí nabízet něco speciálního, něco, co ostatní auta na trhu nemají. I v následujícím videu uvidíte, že každý vůz má něco unikátního, ať už je to rychlost, hladkost nebo části interiéru pozlacené 24-karátovým zlatem.

Vzhledem k jejich honosné povaze a dlouhému rodokmenu, určitě tyhle auta nenajdeme na parkovišti před vesnickou samoobsluhou. Jedním z důvodů, proč jsou tyto vozy tak přesvědčivé, je jistá tajuplnost, která obklopuje je a jejich bohaté vlastníky. Jak uvidíte na některých příkladech, vysoká cena je ještě navýšena omezeným počtem kusů v každé sérii. Například Mazzanti Evantra vyrábí na prodej pouze 5 kusů za rok. Jinými slovy, superauta existují pouze ve světě, kam se běžný smrtelník jen stěží dostane, takže si alespoň užijte tuhle úchvatnou podívanou online.

 


Zdroj: youtube.com