Konferenční stolek s Androidem pro váš obývák

11.6.2019  |  Gadgets  |  Autor: mathew

Společnost Ideum vytvořila 46palcový Android tablet, který slouží jako konferenční stolek a může reagovat na 60 dotyků najednou. Novinka byla představena na Digital Signage Expo v Las Vegas a může se pochlubit Full HD displejem a 64bitovým procesorem.

Obrazovka byla dostatečně zesílena, aby odolala úderům brýlí, pohárů a dalších věcí, které obyčejně klademe na konferenční stolek. Povrch stolku je také odolný, aby přežil náhodné rozlití vody. Tablet má 500 GB paměti a bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth pro možnost integrace s jiným zařízením. Jako operační systém byl zvolen Android verze 4.1, což znamená, že jakákoliv aplikace stažená z úložiště Google Play bude na tomto zařízení pracovat.

 

 

V tabletu je zabudována multitouch technologie od společnosti 3M, která umožňuje podporovat současně více uživatelů, což dává prostor pro celou řadu interaktivních multiuživatelských aplikací nebo multiplayerových her.

Tento moderní kus multifunkčního nábytku bude možné pořídit již za 7000 dolarů. Do prodejen zamíří koncem tohoto roku a bude primárně zaměřen na majitele kaváren, ale není žádný důvod, proč byste ho nemohli mít u sebe v.obýváku i vy.