Celebrity za mlada – poznali byste je?

20.5.2019  |  Celebrity  |  Autor: Em

George Clooney býval tak trochu podivínské dítě a naopak z Johnnyho Deppa již od mládí sršel sex-appeal! Podívejte se, jak se největší hollywoodské star od svého mládí změnily...

Brad Pitt – I dnes, ve svých 50-ti letech, patří k nejlépe placeným hollywoodským hvězdám. Už od mládí mu bylo evidentně předurčeno, že bude jedním z nejopěvovanějších herců naší doby. 

 

 

Angelina Jolie – S výše zmiňovaným tvoří nejznámější pár Hollywoodu, jako uznávaná a nejlépe placená herečka současnosti se může pochlubit Oscarem a třemi Zlatými glóby. Zárodky její proslulé krásy můžete vidět už na tomhle obrázku z jejího mládí. 

 

 

Brooke Shields je americká modelka, zpěvačka a bývalá dětská star, která se už v mládí proslavila rolí mladé prostitutky ve snímku Pretty Baby

 

 

Christian Charles Philip Bale je anglický herec, který se proslavil především v rolích ve snímku Batman.

 

 

Americký herec Daniel Craig byl obsazen do role Jamese Bonda v řijnu 2005 a dodnes platí za nejlepšího představitele této smyšlené postavy. 

 

 

George Clooney je americký herec, spisovatel, scénárista, producent, režisér a aktivista. Získal tři Zlaté glóby za herectví a dvě ceny Akademie, první za herectví a druhou za produkci. A jak se změnil! – z podivínského dítěte na hezkého postaršího muže, jakým je dnes. 

 

 

Gwyneth Paltrow je americká herečka, zpěvačka a pisatelka knížek o vaření.

 

 

Světoznámá modelka Kate Moss se narodila v Londýně a objevena byla zakladatelem Storm Model Management na letišti v New Yorku. Modelingu se již nevěnuje, ale v novinách se o ní stále často píše. 

 

 

Helena Bonham Carter je britská herečka, kterou pravděpodobně nejvíce proslavila role ve filmu Fight Club (Klub rváčů) s Bradem Pittem po boku. 

 

 

John Lennon byl anglický hudebník a skladatel, který se proslavil jako zakládající člen světoznámé kapely Beatles, která se stala komerčně nejúspěšnější skupinou v historii moderní hudby. 

 

 

John Christopher Depp, známý spíše jako „Johnny“ Depp je americký filmař, herec a hudebník. Vyhrál Zlatý glóbus a Screen Actors Guild Award za nejlepší herecký výkon. 

 

 

Robert John Downey je americký herec, producent a zpěvák. Do prvního snímku byl obsazen vlastním otcem, když mu bylo pouhých pět let. Od té doby účinkoval v mnoha filmech, například ve všech dílech Iron Mana nebo v dobrodružném krimi Sherlock Holmes