David Beckham jmenován velvyslancem vozů Jaguar

27.2.2019  |  Celebrity  |  Autor: mathew

Na začátku března Jaguar oznámil, že fotbalová ikona David Beckham byl jmenován velvyslancem značky v Číně, která představuje jeden z nejdůležitějších a velmi nadějných trhů pro luxusní sportovní automobilku.

 

 

Jako součást marketingové kampaně se bývalý hráč Manchester United a Real Madrid objeví v sérii televizních a tištěných reklam zaměřených na prezentaci nového Jaguar F-Type Coupé a také XJ.

"Vždycky jsem byl obdivovatelem Jaguaru - od stylu a designu až po pocity, které vzbuzuje řev motoru. Každý prvek mi připadá jedinečně britský. Miluji klasické E-Type z 60. let a dnes je tento odkaz živý ve fenomenálním F-Type Coupé. To je auto, které ztělesňuje britskou mistrovskou práci. Je to čest podporovat značku s takovým úžasným dědictvím a těším se na vzrušující budoucnost Jaguaru v Číně," řekl Beckham.

 

 

Bob Grace, generální ředitel v Číně, se vyjádřil k této zprávě následně: "Jsme naprosto nadšení, že David bude velvyslanec značky Jaguar v Číně. David Beckham je Brit, jehož výsledky znamenají celosvětovou popularitu, a on je někdo, kdo ztělesňuje moderní britský styl a sofistikovanost. On je opravdu moderní britský muž s reálnou vášní pro design, inovace, výkon a podnikavost."

Pravdou je, že to není první zkušenost rodiny Beckhamů se značkou Jaguar. Již v roce 2012 Victoria Beckham spolupracovala na designu speciální série Range Rover Evoque, která se následně stala velice oblíbenou u kupujících po celém světě.