Tato dvanáctiletá dívka má vyšší IQ než Einstein!

11.2.2019  |  Lidé  |  Autor: Em

romské čtvrti v srdci Anglie byl objeven malý génius, jehož IQ je dle testů vyšší, než měli světově proslulí geniové!

Na základě tušení, že dvanáctiletá Nicole má výjimečný intelekt, vzal ji její otec na IQ test Mensy. Dívka dosáhla neuvěřitelného skóre 162 a okamžitě se stala místní hrdinkou a světově diskutovaným tématem. A je jasné proč, když se na intelektuálním žebříčku Mensy umístila o dvě příčky výš, než Albert Einstein nebo Stephen Hawking!

 

 

Nicole a její rodina jsou členové romské komunity... „ Je skvělé, že jsme ve zprávách i kvůli něčemu pozitivnímu. Nicole je důkazem, že nezáleží na tom, odkud člověk pochází, každý může být intelektuálně brilantní.“ Řekl její otec deníku Western Daily Press. Každý má rád drby, které okoření příběh a obyčejné prostředí, ze kterého Nicol pochází, idealizuje její neskutečný výsledek IQ a přeměňuje ho na příběh vhodný pro knihu nebo film. Rodina – otec James, Nicole a její sestra žijí v Harlow, v Essexu v karavanu a 36-ti letý James se živí jako uklízeč a opravář aut

 

 

Abychom upřesnili, jak moc je Nicole nadaná, uveďme ještě fakt, že průměrné IQ dospělého člověka je 100. Všechny výsledky nad 140 vás automaticky posouvají do kategorie génia. Nicolin výsledek ji posouvá až na úplnou špičku, do nejinteligentnější skupiny lidí na planetě, kteří tvoří jen 1% celkové populace. Tito lidé patří do elitní společenské skupiny známé jako Mensa International. Ze 110 000 členů je pouze 8% mladších 16 let a 35% žen. 

 

 

V současnosti chodí Nicole na Burnt Mill Academy a jednoho dne se chce stát lékařkou. Nebo možná změní názor a vynalezne stroj času nebo teleport. Každopádně, ať už se Nicolina kariéra bude ubírat jakoukoli cestou, je dobré vzít v potaz, že IQ je jen číslo a ať už jste géniem či nikoli, nejdůležitější je, jak světu přispějete. Budeme držet Nicole pěsti, aby svůj talent využila jen pro ty nejlepší účely.