Lily, první házecí dron s kamerou na světě

28.5.2019  |  Gadgets  |  Autor: Em

První kamera, která umí létat i plavat! Zachyťte ty nejlepší okamžiky Vašeho života pohodlně, ve vysoké kvalitě a z neobvyklého úhlu... Fotografování a natáčení klipů nebylo nikdy tak snadné!

 

 

Co je na Lily nejúžasnější? Díky trackovacímu zařízení, které si připevníte na sebe, Vás bude tato létající kamera sledovat, ať už jedete na snowboardu, pádlujete v kánoi nebo se jen tak procházíte. Lily vše zdokumentuje, aniž byste se o ni museli jakkoli starat. 

 

 

Tento kamerový dron dosahuje rychlosti až 40 km/hod a ve vzduchu vydrží až dvacet minut. Co se týče velikosti a váhy, Lily se vejde do normálního batohu a je lehčí, než průměrný laptop. 

 

 

Liliina kamera umí 12-megapixelové fotky, 1080p HD video s frekvencí 60fps a zpomalené záběry v rozlišení a frekvenci 720p/120fps.

 

 

Na tento malý zázrak si ale ještě budeme muset nějaký ten měsíc počkat. První drony budou totiž zákazníkům dostupné až v únoru 2016 a jejich cena je stanovena na 999 dolarů. Pokud jste se již do Lily zamilovali, můžete si ji ZDE předobjednat už dnes, navíc jen za poloviční cenu.